Wielopaki

Jest 38 produktów.
Pokazano 1-32 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Wielopaki – ekonomiczne i szybkie zakupy dla kobiet

Skarpetki w wielkopakach to ciekawa propozycja dla wszystkich pań, które lubią kupować w zestawach, oszczędzać czas i pieniądze, a przy tym cieszyć się doskonałą jakością i niebanalnym designem produktów. 

Oferujemy różnorodność modeli, doskonały krój, a przede wszystkim komfort noszenia, który zapewniają starannie wyselekcjonowane materiały. Wszystko to sprawia, że skarpetki pochodzące z wielopaków są nie tylko niezbędnym elementem codziennej garderoby, ale też doskonałym pomysłem na prezent. Zwłaszcza, że te z naszej oferty są efektownie zapakowane – gotowe do wręczenia. 

Zestawy skarpet – piękna zawartość w efektownym opakowaniu

Skarpetki w wielopakach to kilka kolorowych par – kupujesz raz i masz na każdy dzień tygodnia! Wśród dostępnych wariantów są zestawy zawierający 2 pary i więcej, nawet 6. Przypominają one paletkę do makijażu, dlatego ucieszą każdą kobietę – miłośniczkę piękna i dobrego stylu. 

Kolorowe skarpetki w zestawach mają przeróżne motywy, co pozwala dopasować je do hobby czy zawodu obdarowywanego lub okazji, na którą zostaną wręczone. Oto kilka najciekawszych propozycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów:

  • zestaw kolorowych skarpetek UFO,

  • skarpetki w truskawki i borówki zapakowane w słoik,

  • skarpetki z motywami pizzy, umieszczone w pudełku i zawinięte w trójkąty przypominające włoskie przysmaki,

  • skarpetki kolorowe ułożone warstwowo w pudełku kojarzącym się z hamburgerem,

  • żółte skarpetki uformowane we frytki i umieszczone w ozdobnym pudełku,

  • frytki wyglądające jak sushi

I wiele innych, ciekawych, kreatywnych. Gwarantujemy, że wzbudzą śmiech i radość zaraz po wręczeniu, a zaskoczą jeszcze bardziej przy otwieraniu

Udane zakupy w sosoxy – gdzie komfort spotyka się z designem

Gama kolorów i wzorów, jakie oferujemy w naszych zestawach skarpet jest niezwykle szeroka. Pastelowe odcienie, żywe, soczyste barwy, a do tego zabawne wzory naśladujące warzywa, owoce, ryby, przedmioty codziennego użytku. W naszych wielopakach skarpetek znajdziesz coś dla siebie niezależnie od tego, czy chcesz mieć śmieszne skarpetki na imprezy czy coś, co ożywi letnie sukienki i dopasuje się do szortów oraz koszulek.